Plausible (2.2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Domain
km: ដែន

en: General
km: ទូទៅ​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
