Plausible (2.2.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: General
ku: گشتی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
