Plausible (2.2.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Events
lt: Įvykiai

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
