Plausible (2.2.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Statistics
ms: Statistik

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Roles
ms: Peranan

en: General
ms: Umum

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: Status message
ms: Mesej status
