Plausible (2.2.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
