Plausible (2.2.0) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Domain
nl: Domein

en: General
nl: Algemeen

en: Events
nl: Evenementen

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: Path "@page" not prefixed with slash.
nl: Pad '@page' begint niet met een schuine streep.

en: Information message
nl: Informatief bericht
