Plausible (2.2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Domain
oc: Domeni

en: Events
oc: Eveniments

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Status message
oc: Messatge d'estat
