Plausible (2.2.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Settings
ro: Setări

en: Statistics
ro: Statistici

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Events
ro: Evenimente

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Status message
ro: Mesaj de stare
