Plausible (2.2.0) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Disabled
ru: Отключено

en: Settings
ru: Настройки

en: Statistics
ru: Статистика

en: Visibility
ru: Видимость

en: Roles
ru: Роли

en: Domain
ru: Домен

en: General
ru: Общий

en: Events
ru: Мероприятия

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Add tracking to specific pages
ru: Добавить отслеживание для отдельных страниц

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Add tracking for specific roles
ru: Добавить отслеживание определенных ролей

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Script
ru: Сценарий

en: Status message
ru: Статус

en: Tracking scope
ru: Область применения отслеживания

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка

en: Add to the selected roles only
ru: Добавить только для выбранных ролей

en: Add to every role except the selected ones
ru: Добавить для всех ролей, кроме выбранных
