Plausible (2.2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Roles
sr: Улоге

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
