Plausible (2.2.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Statistics
th: สถิติ

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: Domain
th: โดเมน

en: General
th: ทั่วไป

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Status message
th: สถานะข้อความ
