Plausible (2.2.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Domain
tr: Etki alanı

en: General
tr: Genel

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Add tracking to specific pages
tr: Belirli sayfaları takip et

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Add tracking for specific roles
tr: Belirli rollere takip ekle

en: Dashboard
tr: Pano

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar

en: Add to the selected roles only
tr: Sadece seçili rollere ekle

en: Add to every role except the selected ones
tr: Seçilenler hariç tüm rollere ekle
