Ploytly chart (1.0.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: High
af: Hoog

en: Low
af: Laag

en: Color
af: Kleur

en: Field settings
af: Veldverstellings
