Ploytly chart (1.0.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Value
am: እሴት

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Color
am: ቀለም

en: Close
am: ዝጋ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
