Ploytly chart (1.0.0) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Size
ar: الحجم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Open
ar: مفتوح

en: Top
ar: الأعلى

en: High
ar: مرتفع

en: Low
ar: منخفض

en: Views
ar: العرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Mode
ar: الوضع

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Color
ar: اللون

en: Close
ar: إغلاق

en: Left
ar: اليسار

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Layout settings
ar: إعدادات النَسق

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Top center
ar: الأعلى في الوسط
