Ploytly chart (1.0.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Open
ast: Abrir

en: Top
ast: Cimeru

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Format
ast: Formatu

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Close
ast: Zarrar

en: Left
ast: Izquierda
