Ploytly chart (1.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Views
az: Görünüşlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Color
az: Rəng

en: Close
az: Bağlı

en: Left
az: Sol

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Display type
az: Ekran növü

en: Top center
az: Üst mərkəz
