Ploytly chart (1.0.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja

en: Display type
bs: Tip prikaza
