Ploytly chart (1.0.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Value
el: Αξία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Top
el: Κορυφή

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Format
el: Μορφή

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Color
el: Χρώμα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Left
el: Αριστερά

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: Font Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο
