Ploytly chart (1.0.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Font
eo: Tiparo

en: Open
eo: Malfermu

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Views
eo: Vidoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Color
eo: Koloro

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo
