Ploytly chart (1.0.0) - en to es translation catalogue (38 entries)

en: Title
es: Título

en: Value
es: Valor

en: Date
es: Fecha

en: Size
es: Tamaño

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Font
es: Fuente

en: Open
es: Abierta

en: Top
es: Superior

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Views
es: Vistas

en: Format
es: Formato

en: Percent
es: Porcentaje

en: Mode
es: Modo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Linear
es: Lineal

en: Close
es: Cerrar

en: Lines
es: Líneas

en: Left
es: Izquierda

en: Orientation
es: Orientación

en: Font Family
es: Tipo de letra

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Top right
es: Superior derecha

en: Solid
es: Sólido

en: Layout settings
es: Opciones de diseño

en: Field settings
es: Opciones del campo

en: Display type
es: Tipo de presentación

en: Tables
es: Tablas

en: Legend
es: Rótulo

en: layout
es: diseño

en: Font Color
es: Color de fuente

en: Top center
es: Arriba centro

en: Shape
es: Forma

en: Dot
es: Punto

en: Dash
es: Guión
