Ploytly chart (1.0.0) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Value
et: Väärtus

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Font
et: Kirjastiil

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Linear
et: Lineaarne

en: Color
et: Värv

en: Close
et: Sulge

en: Lines
et: Jooned

en: Left
et: Vasakul

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Top center
et: Ülemine keskmine
