Ploytly chart (1.0.0) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Font
fi: Fontti

en: Open
fi: Avoin

en: Top
fi: Ylhäällä

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Views
fi: Näkymät

en: Format
fi: Muoto

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Mode
fi: Tila

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Color
fi: Väri

en: Close
fi: Sulje

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Chart type
fi: Kuvaajan tyyppi

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Legend
fi: Selite

en: layout
fi: ulkoasu

en: Font Color
fi: Fontin väri

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Shape
fi: Muoto
