Ploytly chart (1.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Value
fil: Halaga

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa
