Ploytly chart (1.0.0) - en to fr translation catalogue (38 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Size
fr: Taille

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Font
fr: Police

en: Open
fr: Ouvert

en: Top
fr: Haut

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Views
fr: Vues

en: Percent
fr: Pourcentage

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Linear
fr: Linéaire

en: Color
fr: Couleur

en: Close
fr: Fermer

en: Lines
fr: Lignes

en: Left
fr: Gauche

en: Font Family
fr: Famille de fonte

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Top right
fr: Haut droit

en: Chart type
fr: Type de graphique

en: Solid
fr: Solide

en: Layout settings
fr: Paramètres de mise en page

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Tables
fr: Tableaux

en: Pie
fr: Camembert

en: Legend
fr: Légende

en: Show legend
fr: Montrer la légende

en: layout
fr: mise en page

en: Font Color
fr: Couleur de Police

en: Top center
fr: En haut au centre

en: Shape
fr: Forme

en: Dash
fr: Tiret

en: Label field
fr: Champ étiquette
