Ploytly chart (1.0.0) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Font
gl: Fonte

en: Open
gl: Aberta

en: Top
gl: Superior

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Views
gl: Vistas

en: Format
gl: Formato

en: Percent
gl: Porcentaxe

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Color
gl: Cor

en: Close
gl: Pechar

en: Left
gl: Esquerda

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Tables
gl: Táboas

en: Font Color
gl: Cor da Fonte

en: Top center
gl: Arriba centrado
