Ploytly chart (1.0.0) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
