Ploytly chart (1.0.0) - en to hi translation catalogue (26 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Value
hi: मान

en: Date
hi: तारीख

en: Size
hi: आकार

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Open
hi: खुला

en: Top
hi: ऊपर

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Views
hi: द्रश्य

en: Format
hi: प्रारूप

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Percent
hi: प्रतिशत

en: Mode
hi: प्रकार

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Color
hi: रंग

en: Close
hi: बंद करे

en: Left
hi: बाएं

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
