Ploytly chart (1.0.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Open
hr: Otvoreno

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Format
hr: Oblik

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Color
hr: Boja

en: Left
hr: Lijevo

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: Top center
hr: Vrh sredina
