Ploytly chart (1.0.0) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Open
hy: Բաց

en: Top
hy: Վերև

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր
