Ploytly chart (1.0.0) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: Date
ja: 日付

en: Size
ja: サイズ

en: - None -
ja: - なし -

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Font
ja: フォント

en: Open
ja: オープン

en: Top
ja: トップ

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Views
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Percent
ja: パーセント

en: Mode
ja: モード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Color
ja: 色

en: Close
ja: 閉じる

en: Left
ja: 左

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: Display type
ja: 表示形式

en: Tables
ja: テーブル

en: Legend
ja: 用例

en: Top center
ja: トップ 中央

en: Shape
ja: 形
