Ploytly chart (1.0.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Open
jv: Dibuka

en: Top
jv: Ndhuwur

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Views
jv: View

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Field settings
jv: Sétingan field
