Ploytly chart (1.0.0) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Open
ka: ღია

en: Top
ka: ზედა

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: Left
ka: მარცხნივ
