Ploytly chart (1.0.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Open
km: បើក

en: Top
km: កំពូល

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Color
km: ពណ៌

en: Close
km: បិទ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Field settings
km: ការ​កំណត់​វាល
