Ploytly chart (1.0.0) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Percent
kn: ಪ್ರತಿಶತ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Font Family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Shape
kn: ಆಕಾರ
