Ploytly chart (1.0.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Value
ku: نرخ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Open
ku: کراوە

en: Top
ku: سەرەوە

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Format
ku: فۆرمات

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Field settings
ku: ڕیکخستنەکانی خانە
