Ploytly chart (1.0.0) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Font
lt: Šriftas

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Format
lt: Formatas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Mode
lt: Būdas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Color
lt: Spalva

en: Close
lt: Uždaryti

en: Left
lt: Kairė

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Legend
lt: Legenda

en: Top center
lt: Viršutinis centras
