Ploytly chart (1.0.0) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Font
mn: Фонт

en: Top
mn: Дээд

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Color
mn: Өнгө

en: Left
mn: Зүүн
