Ploytly chart (1.0.0) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना

en: Percent
mr: टक्के

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Color
mr: रंग

en: Close
mr: बंद

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे
