Ploytly chart (1.0.0) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Font
my: စာလုံး

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Font Color
my: စာလုံးအရောင်
