Ploytly chart (1.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Date
nn: Dato

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Mode
nn: Modus

en: Color
nn: Farge

en: Close
nn: Lukk
