Ploytly chart (1.0.0) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Font
oc: Poliça

en: Open
oc: Dobèrt

en: Top
oc: Naut

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Bar
oc: Barra

en: Close
oc: Tampar

en: Lines
oc: Linhas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Solid
oc: Solide

en: Field settings
oc: Paramètres del camp

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: layout
oc: mise en pagina
