Ploytly chart (1.0.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Open
os: Конд у

en: Format
os: Формат
