Ploytly chart (1.0.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ
