Ploytly chart (1.0.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ

en: Close
ps: تړل

en: Left
ps: کيڼ
