Ploytly chart (1.0.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Value
ro: Valoare

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Open
ro: Deschideți

en: Top
ro: Sus

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Percent
ro: Procente

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Color
ro: Culoare

en: Close
ro: Închideți

en: Left
ro: Stânga

en: Font Family
ro: Familie font

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Field settings
ro: Opțiuni câmp

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Top center
ro: Sus centru
