Ploytly chart (1.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Value
si: අගය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: High
si: උසස්‌

en: Low
si: පහත්
