Ploytly chart (1.0.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Font
sk: Písmo

en: Open
sk: Otvorené

en: Top
sk: Navrch

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Format
sk: Formát

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Color
sk: Farba

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Lines
sk: riadky

en: Left
sk: Vľavo

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
