Ploytly chart (1.0.0) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Format
sl: Oblika

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Color
sl: Barva

en: Close
sl: Zapri

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
