Ploytly chart (1.0.0) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Size
ta: அளவு

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Open
ta: திற

en: Top
ta: மேல்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: Close
ta: மூடு

en: Left
ta: இடது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Field settings
ta: புல அமைவுகள்

en: Display type
ta: காட்சி வகை

en: Top center
ta: மேல் மையம்
